Cukrzyca a senność i wzrost wagi

Witam serdecznie!Mam taki problem ze ciagle chce spac i za ostatni pol roku zwiekszyla sie waga o 16 kg.Wiec mam pytanie czy moze to byc cukrzyca?Dziekuje za odpowiedz

Witam Pana,

Przyczyn może być wiele ale jedną z nich rzeczywiście może być cukrzyca. Odpowiednią diagnozę jestem w stanie postawić dopiero po analizie wyników badań. Proszę udać się do lekarza internisty, przedstawić problem a on powinien pokierować Pana dalej do specjalisty lub od razu dać skierowanie na badania. Powodem senności i wzrostu wagi mogą być również problemy z tarczycą.
Jeżeli wykona Pan badania zachęcam do konsultacji dietetycznej. Widzę, że jest Pan z Warszawy więc nawet ja mogłabym pomóc w ustaleniu indywidualnej diety. Jeżeli z badań wyjdzie wszystko w porządku należałoby się przyjrzeć dokładniej Pana odżywianiu a być może tu tkwi główny problem.

W razie dodatkowych pytań lub chęci skorzystania z konsultacji zachęcam do kontaktu

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk