Cukrzyca ciążowa i poziom insuliny w ciąży

Witam, Jestem w 34 tyg ciazy z cukrzyca ciaz (w I ciazy tez mialam, dieta). z usg dzidz jest 36tyd a dokladniej glowka w 34 tyg a brzuszek w 37 tyg Od poczatku ciazy dieta i sprawdzalam cukier ale do ok 20 tyg mialam raczej za niski cukier niz za wysoki i ataki hipoglic. Czy taka roznica w obwodzie glowy a brzuszka moze oznaczac cos powazniejszego? Czy nadmiar insuliny we wczesnej ciazy mogl byc jakas przyczyna? Dodam ze waga na 34 tydz to ok 3000g Moj I-szy chlopiec wazyl 3600 Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Być może konieczne będzie powtórzenie badania.