Cz obumarcie zarodka często się zdarza?

Witam, jestem w 6 tygodniu ciazy. 2 dni temu pojawilo sie plamienie (prawie cala mała podpaska brudna, kolor kawy z mlekiem). Tego dnia duzo lezalam na podłodze (ukladalam puzzle z dzieckiem) i poczułam plamienie po wstaniu. Od tego incydentu dużo leżę, lekkie plamienie ledwo zauważalne na papierze toaletowym. Byłam wczoraj u lekarza, ale po badaniu wziernikiem lekarz stwierdził, że wszystko ok. Boję sie, ponieważ nie było badania usg - nie wiem czy z zarodkiem wszystko w porządku. Czy obumarcie zarodka czesto się zdarza? Czy plamienie musiało oznaczac cos złego?

Szanowna Pani, jeżeli lekarz niczego złego nie stwierdził to proszę się nie martwić