Czerwona krostka na głowie w wyniku noszenia czapki

Witam,mam problem.Odkąd zrobiło się zimno i zaczęłam ubierać czapkę,na głowie pojawiły się czerwony krostki które okropnie swędzą.Najwięcej jest ich z tyłu przy szyi i na czubku głowy.Swędzi i piecze nie do wytrzymania.Jak mogę sobie pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dermatologa, który obejrzy zmiany i zaleci postępowanie.

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.