Czy ból piersi i ból brzucha mogą świadczyć o ciąży?

Witam mam pytanie współżyłam z partnerem 16 dni temu. Nie jestem pewna czy mogę byc w ciąży jestem przed miesiączka tydzień temu robilam test wyszedł negatywny. Dzisiaj test powtorzylam tez wyszedł negatywny. Ale od tygodnia bola mnie piersi i dół brzucha, anigdy mnie tak nie bolal chodzę częściej do toalety czasami mnie mdli. Kiedy mam zrobić test.

Lek. Wojciech Zygmunt

Dla pewności może pani wykonać kolejny test ciążowy, ale jeśli dwa poprzednie były negatywne, to najprawdopodobniej nie jest pani w ciąży, a przyczyna dolegliwości jest inna. Polecam wizytę u ginekologa, jeżeli objawy będą się utrzymywały. Pozdrawiam i życzę zdrowia.