Czy całkowita korekcja wady wzroku z minusa jest możliwa?

Witam mam. Wadę wzroku minus 5.75 astygmatyzm 0.75 a terac jesze noszę okulary plus 2 czy jest możliwa całkowita korekcja wzroku z minusa

Lek. Jan Nowak Internista

Dzień dobry,
Tak, całkowita korekcja wady wzroku jest możliwa. Dobrze dobrane soczewki okularowe pozwalają uzyskać najwyższą możliwą ostrość widzenia dla danej osoby.

W celu dobrania optymalnej korekcji proszę zgłosić się do lekarza okulisty lub dyplomowanego optometrysty.

Pozdrawiam