Czy chłopak może wiedzieć, że jestem w ciąży?

Chłopak mówi, że jestem w ciąży, że on to wie na 100%. Czy chłopak może wiedzieć po stosunku, że dziewczyna zaszła w ciążę, wcześniej niż ona sama wie? Jak to jest możliwe? Na ile procent to się sprawdza?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!
Z medycznego punktu widzenia zaistniała sytuacja nie jest możliwa. Ciążę można stwierdzić poprzez test ciążowy, badanie ginekologiczne oraz dodatkowe badania laboratoryjne. Pewność Pani chłopaka opiera się jedynie ma przypuszczeniach i domysłach.