Czy mogę być w ciąży jeśli chłopak nie doszedł do końca?

Kochałam się z moim chłopakiem parę dni temu. Nie zabezpieczyliśmy się. Mój chłopak nie doszedł do końca. Strasznie bolą mnie jajniki. Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli był to stosunek przerywany.

Warto byś wiedziała, że także może dojść do zapłodnienia poprzez płyn preejakulacyjny, a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.

http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy