Czy podczas stosowania prezerwatywy w dni płodne jest ryzyko ciąży?

Witam, mam do Pani pytanie: mam nieregularne cykle, prawdopodobnie mam dni płodne ale nie mam 100% pewności. Odbyłam stosunek z chłopakiem: stosunek z gumką durex + stosunek przerywany. Czy jest możliwe zajście w ciąże?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy lub jej niepoprawnego założenia ryzyko ciąży jest bliskie zero. Dla własnej pewności może Pani za ok 7 dni wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam