Czy dwa tygodnie po spodziewanej miesiączce lekarz powinien już widzieć ciążę?

Witam. Jestem 3 miesiące po cesraskim cięciu . Okres spoznia mi sie 2 tyg. Tydzien temu bylam u ginekologa zeby wu Wykluczyć ciaze. Wykluczył przepisał luteine. Okres nadal nie nastapil zrobiłam kolejne usg lekarz nie stwierdzil ciazy a test wyszedl pozytywnie.nie widzial prawidłowego pęcherzyka ciazowego lecz jakies zmiany w macicy tak jakby puste pecherzyki. Nie wiem sama już co myśleć. Wydaje mi sie ze 2 tyg po spodziewanej miesiączce ciaza jesli jest powinna byc widoczna skoro test wychodzi pozytywny.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Polecam artykuł dr Nicole Sochacki-Wójcickiej na temat usg wczesnej ciąży. Jest tam dokładnie wytłumaczone kiedy pęcherzyk ciążowy jest widoczny w macicy w badaniu usg.