Czy ginekolog mógł nie zauważyć kłykcin?

Czy to możliwe ze ginekolog nie zauważył ze mam kłykciny gdy były widoczne na wargach sromowych mniejszych i większych umówiłam się ponownie na wizytę ale od tego czasu minęło prawie trzy tygodnie brodawki są teraz wszędzie obejmujàą całe wargi mniejsze i większe zauważyłam też zupełnie inną w wejściu do pochwy jedna na odbycie i przy nim boję się ze teraz ze lek mi nie pomoże dodam ze przeszłam ostra depresje co spowodowało u mniej spadek odporności do dnia dzisiejszego czuje się zle czy mogę się zapisać od razu na zabieg laserowy czy wcześniej przeprowadzić badanie na typy wirusa ? Pomijać wcześniejsze pytania czy to możliwe alby mieć pare typów wirusa odpowiedzialnego za brodawki przy brodawkach zauważyłam trzy rodzaje plus bardzo piecze mnie pochwa mam upławy moje wargi sromowe większe są zaczerwienione .. i strasznie boli mnie brzuch po lewej stronie czy to ma cos wspólnego czy powinnam wykonać jeszcze inne badania ? Czy jest szansa aby brodawki będę mogła wyleczyć gdy jest ich dużo są płaskie białe i czy takie można usuwać laserem ?

Ginekolog podczas badania pacjentki zauważyłby zmiany w okolicy krocza i warg sromowych. Nie ma innej możliwości, można stosować leczenie farmakologiczne w pierwszej linii