Czy jest możliwość, że dziewczyna zaszła w ciążę?

Ja uprawiałem sex w prezerwatywie, trochę jest sprawa skomplikowana, bo dziewczyna z którą spałem, dwa tygodnie potem z kimś spała, powiedzmy nie z własnej woli. Będąc na badaniu usg (dopochwowym), lekarz jej powiedział, że zaszła w tym czasie w ciąże, a ….
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Niestety pytanie to nie precyzuje w czym tkwi problem, jaki chciałaby Pani za naszą pomocą rozwiązać, przez co nie możemy na nie udzielić wiarygodnej odpowiedzi.

Jeśli nurtujący Panią problem dotyczy zdrowia, bardzo prosimy o udanie się do lekarza w celu uzyskania porady i pomocy.