Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę po penetracji pochwy przez partnera placem?

Witam. Na żadnym forum nie mogłem otrzymać odpowiedzi na mój problem, więc próbuję tutaj. Chciałam prosić o pomoc, oto opisanie sytuacji: Uprawiałam z chłopakiem piercing (czy jakoś tak) nie było seksu dopochwowego. Po prostu trochę się wygłupialiśmy, ale nie chcieliśmy robić nic więcej z obawy o ciążę. Jego palec penetrował moją pochwę itp., niby nic. Bodajże kilka dni później dostałam lekkiego krwawienia, które trwało jakiś tydzień, może trochę więcej (dodam, że miało to miejsca jakieś 2 tyg. po okresie). Teraz spóźnia mi się okres i strasznie się boję, że mogło dojść w jakiś sposób do zapłodnienia. Czy to możliwe? Powie mi ktoś co się dzieje?

Redakcja abcZdrowie

Jeśli dobrze Panią zrozumiałam to ma Pani na myśli peeting (czyli dotykanie okolic intymnych), gdyż  termin piercing oznacza kolczykowanie ciała. Jeśli nie doszło do stosunku pochwowego nie widzę możliwości na zajście w ciążę.