Czy konieczne jest wycięcie guzka piersi?

Pytanie odnoście guzka z piersi o rozmiarze 8x4mm. Wynik biopsji cienkoigłowej: Zmiana hypoechogenna. Uzyskany materiał cytologiczny jest obfity, jego obraz sugeruje zmianę fibrohistiocytarną tkanek miękkich. Wskazane wycięcie guzka. Pomoże ktoś zinterpretować wynik? Z jakim guzem mam do czynienia? Dodam, ze utrzymuje mi się on już od 5 miesięcy, wielkość się nie zmienia. Pozdrowiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy usunąć jeśli jest taka sugestia po badaniu usuniętego guzka będzie można określić dalsze postepowanie