Czy krwawienie z odstawienia pigułek antykoncepcyjnych wyklucza ciążę?

Witam, w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych brałam jednocześnie antybiotyk i po skończeniu antybiotyku nie zabezpieczyłam się dodatkowo jednak partner nie kończył we mnie (stosunek przerywany). Krwawienie z odstawienia wystąpiło, czy wyklucza ono ciążę? I po jakim czasie mogę zrobić test beta hcg żeby mieć 100% pewność?

Witam! nie ma 100% pewności , że nie zaszła Pani w ciążę , ale jest to b. mało prawdopodobne ;
jeśli chodzi o b-hcg to już można je wykonać i będzie miarodajne ( test z krwi)
pozdrawiam