Czy lek Silvecta osłabia skuteczność wkładki domacicznej?

Witam Mam założoną wkładkę domaciczną SILVECTA SHORT. Czy jednoczesne przyjmowanie leku na depresję ANAFRANIL 75SR w dawce 1tab./dobę nie zmniejszy skuteczności działania antykoncepcyjnego wkładki? Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Na Pani zapytanie może jedynie odpowiedzieć lekarz prowadzący Panią, który zna Panią, gdyż każdy organizm reaguje, na leczenie w sposób zindywidualizowany.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej