Czy Letrox spowodował takie objawy?

Przed zamianą leku Letrox na nowy,nie byłam świadoma jakie będą tego następstwa.Najpierw były"miękkie" mięśnie nóg,potem kołatanie serca,pobolewanie tarczycy, następnie,drżenie w klatce piersiowej,bóle piersi,a w końcu takie ciśnienie i wielka arytmia, że zakończyło się szpitalem.Lekarze powątpiewają,że to od nowego Letroxu.Odesłano mnie do cardiologa,czekam na wizytę, ale co teraz zażywać?

Dzień dobry,

brak informacji z jakiego powodu został zalecony lek oraz informacje na jakie przewlekłe choroby Pani choruje.

W opisanym przypadku wskazana wizyta u lekarza prowadzącego leczenie lub z lekarzem rodzinnym który w takim przypadku powinien do czasu wizyty u kardiologa wdrożyć leczenie.

Pozdrawiam