Czy męczący ból głowy wynika ze stanu zapalnego?

Witam, przez miesiąc miałem katar, katar minął jakiś czas temu a pojawił się męczący ból głowy, coś w rodzaju ćmienia. czy o może miec to coś wspólnego z jakimś zapałaeniem/stanem zapalnym ?

Lek. Michał Lenard

Zarówno katar, jak i ból głowy mogły być spowodowane niegroźną infekcją. Ból głowy również powinien niedługo ustąpić. Jeśli tak się nie stanie, sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!