Czy mogę być w ciąży przez pieszczoty ?

Jestem z moim chłopakiem już dość długo. Tydzień temu posunęliśmy się nieco dalej niż samo całowanie. Doszło do wytrysku na moją klatkę piersiową, po czym poszliśmy się kąpać. Dotykał mnie członkiem 'tam' a później jeszcze palcem lecz nie wprowadzał ani palca ani członka do pochwy. Miałam wtedy dni płodne. Okres spóźnia mi się już prawie tydzień.

Czy mogło dojść do zapłodnienia? Proszę o poważne podejście do sprawy i konkretne odpowiedzi.

Strasznie się denerwuję i kompletnie nie wiem co zrobić.

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

W celu sprawdzenia czy jesteś w ciąży polecam wykonanie testu ciążowego lub wizytę u lekarza ginekologa, za pośrednictwem forum trudno jest stwierdzić czy jesteś w ciąży. Warto byś wiedziała, że istnieje ryzyko zapłodnienia jeżeli jesteś w trakcie dni płodnych, a nasienie zostanie przeniesione do pochwy - czasem może się to zdarzyć nawet gdy tego nie zarejestrujesz pamięcią.

Pozdrawiam serdecznie!