Czy mogę przesunąć miesiączkę dzięki tabletkom antykoncepcyjnym?

Witam , Chciałam się zapytać czy mogę z przesunąć miesiączkę dzięki tabletkom antykoncepcyjnym . Mam jedno opakowanie w domu tabletek a drugie chciałam pożyczyć od koleżanki tylko że ona ma inne niż ja. czy w ogóle mogę tak zmienić tabletki? Chciałam tylko jeszcze nadmienić że tak ogólnie nie biorę tabletek antykoncepcyjnych , chodzi mi tylko o przesunięcie miesiączki i od razu odstawiam je . Czy do przesunięcia potrzebuje jednego opakowania czy potrzebne są dwa. okres zaczyna mi się jutro

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.