Czy moja historia neurologiczna z torbielą jest przeciwwskazaniem do morsowania?

Witam 2 i pół roku temu miałem operacje przeklucia torbieli 3 komory mózgu a chciałbym zacząć przygodę z morsowaniem. Obecnie jestem na etapie teorii a w praktyce zaczynam w wannie od cieplej wody następnie coraz zmniejszą. Widze zmiany na plus. Czy moja historia neurologiczna z torbielą jest przeciwwskazaniem do morsowania które chciałbym w przyszłości stosować bardziej tzn zanurzenie w np jeziorze zimą oczywiście zachowując zalecenia doświadczonych

Lek. Michał Lenard

Zabieg, który Pan przeszedł nie stanowi przeciwwskazania do morsowania. Pozdrawiam!