Czy moje stłuczenie klatki piersiowej mogło oznaczać coś poważnego?

Witam. Jakieś dwa tygodnie temu kupiliśmy zamrażarkę i przyszła ona w takim dużym kartonie ja ten karton chciałam zmiąć złożyłam go na pół i skoczygal na niego w tym momencie on się otworzył rogiem dostalam prosto w mostek upadłam lerzac nie mogłam złapać oddechu.Teraz nadal mnie ciągle boli nie jest to straszny ból ale jeżeli chc dźwignąć bądź wykonać raptowny ruch to w tym momencie czuje duży ból i nie mogę się zmęczyć gdyż brzy dużym łapaniu powietrza czuje też duży ból . Czy to jest tylko stłuczenie czy może coś poważniejszego ?

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na stłuczenie lecz proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.