Czy można być w ciąży po seksie z wytryskiem poza pochwą?

czy mogę być w ciąży jeśli kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i bez wytrysku wewnątrz mnie ? Dodam że kilka dni po stosunku zaczęły się mdłości i to bardzo silne. Częściej chodziłam na siku. Jestem często rozdrażniona i płaczliwa. Z apetytem jest różnie. Raz nie chce mi się jeść wcale a raz jestem głodna jak wilk. Głowa mnie boli niemal codziennie. Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek bez zabezpieczenia pomimo braku wytrysku może stwarzać zagrożenie ciążą. Proszę pamiętać, że płyn preejakulacyjny może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.