Czy można przywrócić pełną ruchomość usztywnionego w lutym stawu śródstopno-paliczkowego stopy?

Czy można przywrócić pełną ruchomość usztywnionego w lutym stawu śródstopno-paliczkowego stopy.Usunięto zespolenie po artrodezie w lipcu.Sztywny palec nadal stanowi duży dyskomfort, blokuje swobodne poruszanie się.Wyklucza mi również możliwość uprawiania sportów.

Jeżeli nie doszło do nieodwracalnych zmian strukturalnych, powinno udać się, przynajmniej częściowo, przywrócić ruchomość stawu z wykorzystaniem terapii manualnej. Pozdrawiam