Czy można wykonać testy płytkowe po zrobieniu tatuażu?

Witam, Na wstępie zacznę, że mam tatuaż na ramieniu. Zrobiony jakieś 2,5 roku temu. Ok. 9 miesięcy temu zaczęła się u mnie jakaś choroba skóry, najprawdopodobniej alergia. Za 2 tygodnie będę miał kolejny tatuaż, tylko tym razem na przedramieniu. A 5 dni później jest zapisany na testy płatkowe. Pytanie moje to czy nie będzie żadnego problemu jak zrobię sobie tatuaż, a parę dni później pójdę na testy płatkowe? Pozdrawiam Anonim

Lek. Tomasz Budlewski

na pewno testy będą założone na skórę bez tatuażu. osobiści upewniłbym się że objawy nie wynikają właśnie z tatuażu i wstrzymałbym się z wykonywaniem następnego.