Czy należy wykonać badanie HSG po poronieniu?

Witam, mam pytanie, mam 39 lat, w grudniu 2016 roku, poroniłam, od tego czasu 3 razy były starania ale bezskuteczne. Wtedy w ciażę zaszłam naturalnie, za pierwszym razem. Mam porobione badania hormonalne, tarczyca itp. Zastanawiam się czy powinnam się upomnieć o badanie HSG ? mój lekarz raczej jest za naturalnymi metodami i do tej pory o takim badaniu nie wspominała. Czy zrobić to badanie czy jeszcze poczekać? dodam że nigdy nie miałam żadnych operacji, a poronienie było samoistne, całkowite.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza zajmującego się wspomaganiem rozrodu.