Czy podwyższenie leku może powodować osłabienie organizmu?

Witam was serdecznie kochani mam pyt biorę 6 tydz lek elicea 10 mg na lęki. Przez ostatnie 2 dni boli mnie głowa. Jest to ból taki napięciowy rozpierający. Wszystkie badania nic nie wykazały jestem też osłabiony kręci mi się w głowie nawet po 20 - 30 minutowym spacerze od 15 grudnia biorę podwyższoną dawkę terapeutyczną w postaci 10 mg czy podwyższenie leku może powodować osłabienie organizmu biorę też lek na migrenę wieczorem flunarizinum wzf i pomaga na wieczór ale w dzień jest słabo. Nie mam już lęków ale ból głowy straszny czasami .

Jesli ból głowy pojawił się po tylu tygodniach leczenia to jest mało prawdopodobne aby jego przyczyną był ten lek. Być może napięciowy ból głowy jest efektem niepełnej poprawy stanu psychicznego. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały powinien Pan zgłosić się do swojego psychiatry.