Czy przejmowanie się może powodować bóle głowy?

Witam tydzień temu byłem u prostytutki robiłem jej minete ( pieściłem jej pochwe językiem) trwalo to miej więcej ok 2 minut . Nie wyczuwałem śluzu. Od tamtego czasu gdzieś co 2 dzień boli mnie głowa, Martwię się że mogłem zarazić się hiv , ale często sobie wmawiam choroby . Możliwe że ten był głowy to przez przejmowanie się? Słyszałem że ślina zabija wirusa . Czy mogłem się zarazić?

Lek. Paweł Szadkowski

Po takim czasie od kontaktu wirus jeszcze nie dawałby objawów. Prawdopodobieństwo zarażenia jest bardzo małe. "Przejmowanie się" może być przyczyną bólu głowy.