Czy przy liszaju zanikowym jest możliwy poród naturalny?

Cierpię na liszaj twardzinowy i zanikowy sromu. Zanikly mi zupelnie wargi sromowe mniejsze, wejscie do pochwy jest mocno zwezone, skora popekana i nieelastyczna. Rozumiem, ze nie jest to wskazanie do cc, jednak jak ma wygladac taki porod? - lekarz po badaniu mi powiedzial, ze to fizycznie nie jest mozliwe. Przy kazdym zwyklym badaniu, nawet bardzo delikatnym, koncze z popekana, a czasem porozrywana skora

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze powyższy opis może wskazywać na istnienie przesłanek do wykonania cięcia cesarskiego