Czy takie opóźnienia między miesiączkami są normalne?

Poród odbył się 13.11 ur. Pierwsza miesiączka po pojawiła się 15.01 (po I porodzie również pojawiła się po 8 tyg i była regularna). Okres spóźnia się już 14 dni. Na usg zrobionym 23.02 nie wykazano ciąży. Endometrium 6 mm. Nadal karmię piersią. Czy takie opóźnienia między miesiączkami są normalne. Czy mogę przez dłuższy czas nie miesiączkować

Szanowna Pani, zaburzenia miesiączkowania mogą się zdarzać, szczególnie gdy karmi się piersią. Pozdrawiam