Czy takie wyniki badań krwi 70-latka to powód do niepokoju?

otrzymalem wyniki morfologi krwi z ktorych wynika iz poziom bazofili jest nizszy o zkresu referencyjnego /0,02-0,10/ i wynosi0,01 oraz podwyzszony poziom monocytow od referencyjnego /2,00-10,00/ iwynosi 14,30 %* czy sa to powody niepokoju o stan mojego zdrowia?

Jeśli pozostałe parametry są w porządku to nie jest to powód do niepokoju.Może to wynikać z nie w pełni reprezentatywnej próbki badanej krwi.