Czy te dawki promieniowania mogły wpłynąć negatywnie na mój organizm?

Witam, w wakacje tamtego roku skończyłam 18 lat. Zdałam sobie sprawę, że przez te lata dość sporo razy byłam prześwietlana: wcześniejsze lata - rtg kręgosłupa, jednak nie jestem w stanie określić ilości 2012 - tomografia głowy 2018 - tomografia głowy 2019 - rtg zęba, pantomogram 2020 - rtg płuc 2021 - rtg górnego odcinka kręgosłupa 2022- pantomogram, rtg płuc Czy jest to dawka, która może w jakiś sposób wpłynąć negatywnie na mój organizm? Nie ukrywam, że mocno się niepokoję

Promieniowanie X zwiększa możliwość wystąpienia późnych powikłań pod postacią m.in. patologicznych rozrostów komórkowych, jednakże w XXI jest to marginalny czynnik ryzyka. Nie ma powodu do niepokoju.