Czy te dolegliwości przy braniu tego leku są normlane?

Dzień dobry, przyjmuję od 17 dni asentrę 50mg (pierwszy tydzień 25mg). Od pierwszego zażycia miewam lęk - rozpoczyna się mniej więcej 2-3 h po zażyciu tabletki, dochodzą do tego dreszcze, niepokój, drzenie mięśni. Trwa to do kilku h aż się uspokoje. Tak jest dzień w dzień po zażyciu tabletki. Czy powinnam się niepokoić?

Witam!

Wyżej opisane objawy mogą występować podczas wprowadzania leku Asentry, jednak po około 2 tygodniach powinny ustępować.