Czy ten opis RTG klatki piersiowej jest prawidłowy?

Dzień dobry proszę o informacje czy z opisu rtg klatki piersiowej wszystko jest w porządku i czy serce w granicach normy jest powodem do dalszej diagnostyki. Z góry dziękuje za odpowiedź. -Pola płucne obustronnie bez zagęszczeń i zmian ogniskowych. -Prawidłowy rysunek zrębowy obu pól płucnych. -Wolne kąty przeponowo-żebrowe obustronnie. -Wnęki płuc naczyniowe, prawidłowe. -Struktury śródpiersia w normie. -Serce w granicach normy.

Witam,

brak informacji z jakiego powodu była wykonana diagnostyka obrazowa.

Wskazana wizyta stacjonarna do lekarza który zlecił badanie diagnostyczne który porówna opis badania z wcześniejszym badaniem podmiotowym i przedmiotowym. Każdy wynik zlecony przez lekarza nawet ten który nie wykazuje zmian chorobowych powinien być z konsultowany z lekarzem kierującym na diagnostykę.

Pozdrawiam