Czy test ciążowy dał wynik wiarygodny?

Czy test robiony z porannego moczu dał dobry wynik ? Wczoraj wieczorem też robiłam i też była jedna do misiaczku 3 dni a źle się czuje mam katar kaszel zimno mnie czasem trzęsie od kaszlu jak się odrywa chce mi się wymiotować i nie chce mi się jeść Bardzo proszę o szybką odpowiedź
KOBIETA, 23 LAT 12 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

wskazane przez Panią objawy mogą wskazywać na jakąś infekcje o podłożu wirusowym lub bakteryjnym, która powoduje stan zapalny w organizmie. W takim przypadku warto udać się do internisty, który przeprowadzi odpowiednie badania i zaplanuje odpowiednie leczenie.

Co do ewentualnej ciąży, to ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie dotyczące wiarygodności testu, ponieważ powinno się go wykonać co najmniej 10 dni po ryzykownym stosunku. Na pewno objawy, które zostały opisane, nie są typowe dla wczesnej ciąży, dlatego proszę się udać do lekarza na podstawowe badania.

Więcej informacji o podanym problemie znajdzie Pani w artykule, do którego odsyłam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-ciazy

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.