Czy to hipoglikemia?

Dzien dobry. Mam 30 lat 154 cm wzrostu waga 52 kg. Od niedawna mierzę sobie cukier. Często mam poniżej 50. Kiedy rano wstaje bywa że mam tylko 30 (naczczo) ale i bywa że jest to 101..czesto cukier spada po jedzeniu. Czasami czuję sie zle (słabo mi) a czasem jest to niezauważalne pomimo że mam np. 44 cukru. Byłam u swojego lekarza i diabetologa oraz na usg trzustki z którą jest wszystko dobrze. Nikt nie potrafi mi pomóc. Boję się że kiedyś zapadnę w śpiączkę. Podobno to hipoglikemia

Najlepiej, żeby diagnostyką i dalszym sposobem postępowania zajął się diabetolog. Jeśli to rzeczywiście napadowa hipoglikemia to tylko doraźne dostarczenie pokarmów bogatocukrowych może zapobiec wystąpieniu śpiączki hipoglikemicznej. Nie ma innych stałych sposobów leczenia takiego stanu.