Czy to może być spowodowane tabletkami?

Dzień dobry, Od roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Slinda. Od tego czasu, nawet biorąc placebo krwawienie nie występowało. Od ponad miesiąca mierzę się z problemem z dolną partią brzucha. Jest ona „napuchnięta”, ciężka, uczucie bardzo niekomfortowe. Od kilku dni pojawił się również ból. Dziś pierwszy raz zauważyłam również lekkie plamienie ze skrzepem. Czy to może być spowodowane Slinda? Obecnie czekam na wizytę u lekarza, będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
KOBIETA, 26 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry,

Bez badania ciężko określić co może być przyczyną bólu i dyskomfortu w dole brzucha.

Często pacjentki przy zażywaniu Slinda zgłaszały ból brzucha.

Zawsze trzeba zgłaszać lekarzowi takie działania niepożądane leków.

Bardzo dobra decyzja,że wybiera się Pani do lekarza.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska