Czy to tarczyca blokuje moje odchudzanie?

Witam. Proszę o pomoc. Wykonałam badanie tsh ponieważ od 4 miesiecy pomimo zdrowego odżywiania (konsultowana dieta z dietetykiem) aktywnosci fizycznej (5 treningow w tygodniu głównie cardio) moja waga nie spada a wręcz rośnie. 4 miesiące temu poprzez cc przyszedł na świat mój syn to juz druga ciąża. Ze szpitala wyszłam z wagą 75 kg a obecnie waze 78. Zaznaczam ze od dnia wyjscia ze szpitala nie zjadłam nawet kostki czekolady, nie jjem pieczywa ani ziemniaków a tyje. Moje tsh wynosi 3.86. W laboratorium podają zw do 4 to norma. Badania ft3 i ft 4 mam w normie. Ft 4 12,2 a ft3 3.6. znalazlam indormacje ze w moim wieku kobiwya1 powinna miec maks 1. Czy ro tarczyca blokuje moje odchudzanie?

Szanowna Pani, wyniki są prawidłowe, należy poszukiwać innej przyczyny. Serdecznie pozdrawiam