Czy wynik bhcg 1114,63 nie jest zbyt niski?

Witam Proszę o pomoc, bo się martwię..Ostatni okres miałam 26 grudnia. Cykle mam regularne. Spodziewanej miesiączki 22 stycznia nie dostałam, i dziś zrobiłam badanie betaHCG i mój wynik to 1114,63. Czy nie jest za niski?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne powotorzenie oznaczenia bo najważniejszy jest przyrost i wizyta u ginekologa w celu potwierdzenia ciąży