Czym farbować włosy w ciąży?

Witam, przed zajściem w ciąże farbowalam włosy farbami drogeryjnymi i wszystko było dobrze natomiast po porodzie dostalam alergii na te produkty. Obecnie stosuje farby biokap z serii delicato i wszystko jest ok ale wolalabym wrocic do tych drogeryjnych. Czy jest mozliwosc ze po porodzie wystapila alergia a teraz mogla minac ? Troche boje sie zafarbowac, dodam tez ze test przed farbowaniem nic nie wykazal a podczas farbowania dostalam wtedy silnego uczulenia na farbe.

Lek. Katarzyna Szymczak

Alergia mogła minąć, proszę ponownie wykonać próbny test przed nałożeniem farby na całą głowę.
Pozdrawiam