Czym mogą być spowodowane te ataki paniki i nudności?

Dzień dobry, od kilku dni nie mogę poprawnie zasnąć. Budzę się o 3 lub 5 z atakiem paniki i lekkimi nudnościami. W ciągu dnia takie lekkie ataki też się zdarzają. Nie mam też ochoty aby cokolwiek jeść. Nie czuję zbytnio ochoty na to. W dodatku również spóźnia mi się miesiączka. Czym to może być spowodowane?

Witam! Proszę upewnić się, że nie jest Pani w ciąży. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego - po określeniu parametrów osobowości, poziomu lęku i niepokoju wewnętrznego, Podatności na sugestię, w zależności od uzyskanych wyników zaproponują Pani najwłaściwsze postępowanie. Jeżeli z powodu pandemii pojawią się problemy z uzyskaniem pomocy w ramach NFZ, to zawsze można skorzystać z usługi komercyjnej - polecam gabinet psychologiczny. Pozdrawiam W. Łuczkowski.