Czym mogą być spowodowane żółte upławy o rybim zapachu?

Cały czas mam żółte upławy, o rybim odorze chociaz nie zawsze go czuc. Czasami uplawy sa mniej zolte i bezwonne. Raz mniej raz więcej ale jest to cały czas i nie ma dnia żebym nie musiała używać wkładek higienicznych. Czym może być to spowodowane? Ok dwoch miesiecy temu uzylam testu na flore bakteryjna czy cos takiego i wyszlo mi ze flora jest w normie. Jakiego leczenia moge sie spodziewac gdy pojde do lekarza?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najprawdopodobniej jest to rzezaczka. Sugeruję wizytę u ginekologa. Najprawdopodobniej konieczne będzie zastosowanie antybiotyku.

Pozdrawiam.