Czym może być spowodowany ten dyskomfort odczuwany podczas seksu?

Witam Podczas wkladaniu penisa do pochwa odczuwam ból kojarzony z przycinaniem skóry. Nigdy do tej pory nie odczuwalam takiego bólu. Zdarzyło się do już drugi raz pod rząd. Na początku jest on silny ale w dalszej części stosunku jest już wszystko wporzadku. Czym może być spowodowany ten dyskomfort?

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze jakaś infekcja, proponuje udac sie do lekarza ginekologa po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.