Depresja a renta, proszę o poradę, b.potrzebna pomoc

Niestety znów;w dostałem decyzję odmawiającą mi prawa do renty, powiedziano w tej decyzji że mogę się teraz odwołać jedynie do sądu/sprawa trwa rok - tak jest w naszym mieście/ Mój lekarz jest także zdania że należy mi się renta, tym bardziej że komisja d/s niepełnosprawności wydała decyzję że mam umiarkowany stopień niepełnosprawności, czy mógłbym poprosić o poradę prawną dotyczącą mojej sprawy bardzo proszę o pomoc, co powinienem teraz zrobić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Szanowny Panie
Niestety na chwilę obecną nie mamy prawnika, który odpowiadałby na zapytania pacjentow. Myślę jednak, że potrzebne Panu informację uzyska Pan z portali internetowych dotyczących praw pacjenta np. www. prawapacjenta.eu czy www.forum.prawnikow.pl Może Pan również w ramach tych portali zadać prawnikowi stosowne pytanie. Jeśli leczy się Pan w poradni przyszpitalnej to przypomnę, że w kazdym szpitalu jest rzecznik praw pacjenta, z którym można umówić się na konsultację. W szpitalach są zatrudnieni również liczni asystenci socjalni, w ktorych zakresie obowiązków leży udzielanie pacjentom tego typu informacji. Jeśli trudność sprawia panu osobista wizyta to moze spróbuje Pan zdobyć potrzebne informacje telefonicznie. Pozdrawiam serdecznie