Depresja spowodowana atmosferą w pracy

Witam martwię się o swoją pracę ogólnie osoby są bardzo źle do mnie nastawione nie mam z kim o tym porozmawiać z wieloma z pracy miałam już złe kontakty trwa to od początku jak tam zaczęłam pracować ponad 9miesięcy pracuję w kuchni w jeden z restauracji w Szczecinie niedługo kończy się mi umowa nie jestem już w stanie tam dłużej pracować nie po tym jak mnie traktują a traktują jak czarna owce za to że pół roku temu zgłosiłam do kierownika że mi nie pomagali mszczą się jestem załamana

Witam,

zdarza się tak, że czasami trafimy do miejsca pracy, w którym się nie zaklimatyzujemy, np. z powodu nieżyczliwych ludzi. Jednak są granice, które najwyraźniej zostały w Pani miejscu pracy przekroczone. Jest prawdopodobne, że w pracy jest stosowany wobec Pani mobbing: http://mobbing-dyskryminacja.pl/mobbing.html
Proszę zwrócić uwagę, że pracodawca ma obowiązek przeciwdziałać tego typu zachowaniom w miejscu pracy. Proszę rozważyć ponowną rozmowę z kierownikiem. Jeśli sytuacja trwa min. 6 miesięcy i do takich nieprzyjemnych zachowań dochodzi co najmniej raz w tygodniu, ma Pani nawet prawo dochodzić swoich praw w sądzie.

Jeśli czuje się Pani wykończona psychicznie, proszę rozważyć konsultację z psychologiem, pomoże to Pani zaplanować skuteczne działania przy okazji chroniąc siebie.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel

Witam,

DO powyższej, wyczerpującej, wypowiedzi dodam, że pomoc psychoterapeuty może być bezpłatna. Warto się zgłosić do Poradni Zdrowia Psychicznego. Tam będzie mogła Pani porozmawiać o swoim problemie.

Pozdrawiam,
Marat Dziekanowska

9 miesięcy to duże doświadczenie z którym może Pani przed rezygnacją z aktualnej pracy poszukać nowej posady. Oczywiście poprosić o rekomendacje od aktualnego pracodawcy.
W pracy spędzamy 1/3 swojego życia i w złych warunkach spędzać ten czas to nic przyjemnego, poza tym wpływa na rodzinę i życie prywatne.
Pozdrawiam.

Dzień dobry, zachęcam do szybkiego kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą np. w Poradni Zdrowia Psychicznego. Taki kontakt pomoże pani wydobyć się z przeżywania swojej sytuacji w kategoriach ofiary, oraz może pomóc zaplanować dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.