Depresja, używki i myśli samobójcze po wypadku na nartach

witam . w październiku 2014 roku. miałam wypadek na nartach uderzenie czołowo- potyliczne, krwiak mózgu, śpiączka depresja, brak snu,problem z nauką, z zapamiętywaniem chciałam się nie raz zabić alkohol, imprezy, papierosy, jointy i inne używki były codziennością codziennie kłóce się z rodzicami i siostrą. założyli mi nawet niebieską kartę przez przemoc psychiczną.Do sportu nie wracam bo mam 18 lat i musiałabym sama na niego zarabiać a nie dam rady.od nowa chce palić , pić , ćpać nie chce żyć

Widać problemy, jakie się pojawiły przez wypadek na nartach przerosły Cię. W tym wypadku - tym bardziej jeśli pojawiają się myśli samobójcze - wskazana jest psychoterapia. Nie ma sensu się męczyć, skoro możesz razem ze specjalista przeanalizować swoje problemy i je rozwiązać. Polecam podjąć współpracę z psychoterapeutą, który znów nauczy Cię czerpać radość z życia.