Depresja z objawami nerwicy

witam.mam depresję z objawami nerwicy (gdy ogarnia mnie lęk cała drżę, gdy czegoś się obawiam to też, jak w pracy boję się przełożonego to do tego stopnia trzęsą mi się ręce, że długopisa utrzymac nie mogę,dochodzi do tego ból fizyczny wszystkich narządów wewnetrznych i myśli o odejściu z tego świata.mam już dosyc wszystkiego i wszystkich a żadna terapia ani grupowa ani indywidualna nie pomaga.pomóżcie!!! jakie leki powinnam stosowac bo jest ich bardzo dużo.zdesperowana

Witam. Współczuję Pani bardzo, objawy które Pani opisuje są trudne do zniesienia i przeszkadzają Pani w codziennym funkcjonowaniu. Proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem psychiatrą. Lekarz dobierze Pani odpowiednie leczenie lub skieruje na właściwą psychoterapię. W ten sposób poradzi Pani sobie z problemem. Życzę powodzenia i pozdrawiam

Witam, proszę się skonsultować z lekarzem psychiatrą. Leki można zalecić dopiero po dokładnym poznaniu objawów, badaniu. Pozdrawiam