Dlaczego boli mnie głowa za uszami?

Witam . Mam 25 lat . Strasznie boli głowa za uszami . Miałam wyniki z morfologi wszystko dobrze . Badania na bolerioze wynik ujemny . Tk glowy też nic nie wykazało . Ból nasila się przy godzinach wieczornych. Przechodzi na chwilę później wraca . Dodam że ściska mnie w skroniach i mrowieje twarz . Są dni że smarkam I pojawia się tam krew . Czekam na tk zatok . Czy to może być od zatok ? Bo zaczynam się martwić

Moze bóle napięciowe, związane z pochylaniem głowy, brakiem gimnastyki , stresem??? Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!