Dlaczego długo plamię?

Witam Serdecznie! Mam pytanie odnośnie długiego okresu plamienia . 4 kwietnia poroniłam w 4 tc , krwawienie trwało ok. 5 dni , później było tylko plamienie. Pomimo plamienia 11 kwietnia byłam u lekarza, który po usg stwierdził, że macica jest czysta , niestety plamienia mam do tej pory i zaczynam się martwić, ponieważ już 4 tyg. plamię. Ostatnio po stosunku to plamienie było obfitsze przez 1 dzień . Czy tak długie plamienie po poronieniu samoistnym jest normalne? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Może występować nawet i do 3 miesięcy, ale jeśli będzie się przedłużało lub budzi Pani to duży niepokój to radziłbym udać się bezpośrednio na kontrolę do ginekologa prowadzącego.