Dlaczego krwawienia w 10 tygodniu ciąży występują tylko w nocy?

Witam.Jestem obecnie w 10 tyg ciazy blizniaczej zaczynam krwawic Ale tylko w nocy w dzień nie ma zupełnie krwi. Zaczęło się to z zeszłym tyg odrazu udałam się do lekarza na badaniu usg wszystko wygląda dobrze .Pomyślałam że krwawienia występują w nocy przez luteine którą biorę przed snem po konsultacji z lekarzem odstawiłam luteine krwawienia ustały do dzisiejszej nocy.Dlaczego krwawienia występują tylko w nocy ? Nie są obfite nie towarzyszą im żadne bole

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej ma to związek ze zmianami hormonalnymi oraz zmiana pozycji ciała (ucisk macicy w pozycji leżącej)